Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Statistinių duomenų apdorojimas programa SPSS

Statistinių duomenų apdorojimas programa SPSS

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Temos aktualumas. Darbo tikslas. Uždaviniai. Santrauka. Tyrimo objektas. Statistika ir SPSS programa. Statistika ir SPSS programa. Populiariausių statistikos paketų vardai. Ekonominė dalis. SPSS programa Lietuvoje. Verslo uždavinių sprendimas naudojant SPSS programą. Ekonominių reiškinių tarpusavio analizė. Programų palyginimas. Įvairių programų, darbo trukmės ir tikslumo palyginimas, atliekant DSS analizę. SPSS programinės įrangos kainos. SPSS programinės įrangos atnaujinimų kainos. SPSS programinės įrangos atnaujinimų kainos akademinėms institucijoms. SPSS knygų kainos. SPSS vadovėlių kainos. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Temos aktualumas.
Šiuolaikinėje visuomenėje yra būtina gerai, tikslingai ir kokybiškai apdoroti statistinius duomenis. Tam tikslui yra sukurta daug įvairių duomenų apdorojimo programų. Viena iš tų programų yra mano nagrinėjamoji programa SPSS.
SPSS padeda organizacijoms paversti duomenis žiniomis, naudojant nuspėjamąją analizę. Pagrindinė jėga ir išskirtinumas yra technologijų ir patyrimo gilumas ir visapusiškumas duomenų tvarkyme ir statistinëje analizėje - technologijose, leidžiančiose nuspėjamąją analizę padaryti imanomą.
Darbo tikslas.
Išanalizuoti SPSS programą ir patekti pavyzdžius, bei metodinius nurodymus kaip apdorojami statistiniai duomenys. Teorinėje dalyje aprašyti SPSS programos ypatumus, reikšmes, o praktinėje dalyje kaip dirbama su šia programa, apdoroti ir išanalizuoti duomenis.
Uždaviniai.
Apibendrinti ekonominę šios programos naudą firmoms, taikymą Lietuvoje ir šios programos kainas.
Pateikti išvadas ir pasiūlymus

Žmonės nuo neatmenamų laikų stebi, analizuoja ir bando įvertinti tiek save, tiek mus supančią aplinką. Jeigu ta aplinka arba mūsų pačių savybės netenkina mūsų poreikių, bandome tokią situaciją pakeisti, valdyti. Visiems yra reikalinga informacija – jos ieškome, ją kaupiame, bandome apibendrinti, apdoroti ir panaudoti savo poreikiams. Jeigu poreikiai nedideli ir veikla nesudėtinga, informacijos tvarkymas nereikalauja daug pastangų. Tam pakanka natūralių žmogaus sugebėjimų. Plečiantis veiklai, šių sugebėjimų pradeda nepakakti. Seniausiai iškilo duomenų registravimo, saugojimo ir perdavimo didesniais atstumais problemos. Jas sprendžiant buvo sukurtos rašto, telegrafo, telefono ir kitokių ryšio priemonių sistemos. Susidarė sąlygos perduoti sukauptą patyrimą kitoms kartoms, racionaliau tvarkyti ūkį, pagreitinti žmonijos vystymą. Išaugo ir poreikiai informacijos tvarkymui. Tapo reikalingos masinio jos skleidimo ir skaičiavimų bei kitokio informacijos tvarkymo priemonės. Atsirado daug kompiuterinių programų apdorojančių informaciją.
Pirmieji bandymai sukurti universalius informacijos tvarkymo įrenginius buvo XIX a. viduryje. Iš to laikotarpio pažymėtini anglų mokslininko Č. Beibidžo darbai, kuris 1821 m. paskelbė mašinos, galinčios automatiškai skaičiuoti lentelių reikšmes, projektą, o 1830 m. aprašė šiuolaikinių kompiuterių pirmtako – universalios mechaninės analitinės mašinos sudarymo principus. 1987 m. kartono kortelėse skylutėmis atvaizduotų duomenų automatiniam apdorojimui skirtas perforacines mašinas pagamino JAV profesorius H.Holeritas, kuris įsteigė dar ir dabar skaičiavimo technikos gamybos lyderio pozicijas išlaikančią firmą IBM. Beveik 100 metų perforacinės mašinos buvo pagrindinė statistinių ir ekonominių skaičiavimų organizavimo priemonė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-15
DalykasStatistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis30.25 KB
Autoriusmin
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasZ. Gaigalienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Statistiniu duomenu apdorojimas programa SPSS [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Panevėžio kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Z. Gaigalienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą