Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statistika>Kauno apskrities žemės ūkio bendrovių augalininkystės statistinės ataskaitos ir jų duomenų analizė

Kauno apskrities žemės ūkio bendrovių augalininkystės statistinės ataskaitos ir jų duomenų analizė

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Trumpa žemės ūkio bendrovių charakteristika. Žemės ūkio bendrovių ekonominiai rodikliai. Žemės ūkio bendrovių statistinių ataskaitų turinys. Vasarinių augalų metinė sėjos ataskaita ŽŪ-03. Metinė sėjos ataskaita ŽŪ – 04. Derliaus nuėmimo ataskaita ŽŪ – 07. Metinė žemės ūkio augalų derliaus ataskaita ŽŪ – 29. Ž.Ū.B. pagrindinių finansinių rodiklių ataskaita F – 18. Žemės ūkio bendrovių statistinių ataskaitų vertinimas. Trumpa ūkininkų ir šeimos ūkių, pildomų ataskaitų apžvalga. Žemės ūkio bendrovių, ir ūkininkų ūkių, ataskaitų panašumai bei skirtumai. Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tikslas – surinkti ir apibendrinti informaciją, apie žemės ūkio bendrovių augalininkystės statistines ataskaitas.
Žemės ūkio bendrovių ataskaitose yra pateikiami statistiniai duomenys, pagal statistikos departamento ir kitų oficialią statistiką tvarkančių institucijų, nustatytą formą. Statistinių ataskaitų duomenys yra svarbūs valstybės valdžios ir valdymo institucijoms, bei atskiriems pareigūnams, priimant ūkinius sprendimus, įvertinant ekonominę aplinką, kurioje vyksta žemės ūkio produktų gamyba. Ataskaitų informacija teikiama ne tik minėtiem subjektam, bet ir įvairiomis formomis skelbiama visuomenei. Dėl šios priežasties, ši tema yra ytin aktuali ir svarbi. Be to, teikti statistinę informaciją apie žemės ūkį, yra vienas, iš žemės ūkio statistikos, formuluojamų uždavinių.
Šio darbo tyrimo objektas – Kauno apskrities žemės ūkio bendrovės, o tiriamas dalykas – augalininkystės statistinės ataskaitos.
Formuluojant šio darbo uždavinius, galima išskirti jų net keletą:
1) surinkti reikiamą literatūrą , susijusią su nagrinėjama tema, ir išsamiai ją išstudijuoti;
2) išanalizuoti žemės ūkio bendrovių augalininkystės statistines ataskaitas, jų turinį, rodiklius;
3) apdoroti ir apibendrinti statistinę informaciją apie augalininkystės statistines ataskaitas;
4) pateikti pasiūlymus;
5) suformuluoti išvadas;
Šiame darbe bus nagrinėjama naujausia, dar nepasenusi informacija, analizuojamos šiuo metu galiojančios statistinės ataskaitos, kurios yra skelbiamos interneto puslapiuose. Analizuodama informaciją, naudosiu loginę analizę, sintezę, o ataskaitas tarpusavyje lyginsiu palyginamuoju būdu.
Rinkdama informaciją apie žemės ūkio bendrovių augalininkystės statistines ataskaitas, naudosiu " Lietuvos žemės ūkis 2003 m. ", " Žemės ūkio įmonių respondentiniai duomenys 2002m.", " Bendroji ir žemės ūkio statistika 1998 m." ir kitus statistinius leidinius, bei interneto puslapį – "www. std. lt.". Vyliuosi, kad ši informacija leis man detaliai išanalizuoti mano pasirinktą temą ir bus patikima.
Dėl šios nagrinėjamos temos reikšmingumo, pateiksiu pasiūlymus, kaip galima būtų patobulinti žemės ūkio bendrovių statistines ataskaitas, kuo jas galima būtų pakeisti ar papildyti.
Kadangi kitose šalyse žemės ūkio bendrovių nėra, todėl nėra galimybės palyginti ir jų ataskaitų, kas būtų labai įdomu. Stengdamasi ištaisyti šią spragą, pabandysiu palyginti jas su ūkininkų ir šeimos ūkių pildomomis ataskaitomis, pateiksiu jų panašumus, bei skirtumus.
Šio darbo informaciją stengsiuosi pateikti taip, kad ji būtų suprantama ir kuo geriau atskleistų nagrinėjamą temą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-04
DalykasStatistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis22.32 KB
Autoriusinga
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kauno apskrities zemes ukio bendroviu augalininkystes statistines ataskaitos ir ju duomenu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą